آب بندی استخر شنا با مواد نانو و مایع سفید رنگ آب بندی و چسب آب بندی

آب بندی استخر شنا با مواد نانو و مایع سفید رنگ آب بندی و چسب آب بندی

آب بندی استخر شنا تخصص ماست .

ما آماده ایم تا با استفاده از مواد نانو ، مایع سفید رنگ نانو ، مایع آب بندی ، چسب آب بندی و مواد و متریال جدید آب بندی استخر شما را انجام دهیم.

شنا ورزشی است که باعث شادابی و بالابردن توان جسمی می گردد ، شاید برای شما تاریخچه شنا در کشورهای دیگر جالب باشد ، در اینجا تاریخچه شنا در چند کشور را برای شما می آوریم .
مصر

مصریان قدیم که اساساً مردم کوشا و فعالی بوده‌اند و به فعالیتهای گوناگون بدنی می‌پرداختند ، شنا از جمله ورزشهای بسیار متداول نزد آنان بوده و مرد و زن بدان علاقه فراوانی داشتند.
میان‌رودان
در میان‌رودان که در تاریخ کهن، اهمیتی همپایه مصر دارد، شنا به عنوان هنری جنگی تلقی می‌گردید و برخی از شناگران نظامی به پوستهای پر از باد مجهز می‌شدند تا جریان آب را بهتر تحمل کنند. این ورزش در ایران نیز از دوران باستان دارای طرفداران زیادی بوده‌است.
اسپارت‌ها
اسپارتها که ژیمناستیک را پایه و اساس فعالیتهای ورزشی کودکان می‌دانستند، از آموزش دو و شنا و... نیز غافل نبوده‌اند. اسپارتها را نخستین پایه‌گذاران شیوه‌های تربیت بدنی در نظام آموزشی به شمار می‌آورند و دیگر کشورهای گیتی شیوه‌های مذکور را از آنان تقلید و اقتباس کرده‌اند.
روم قدیم
تمرینهای ورزشی رومیان قدیم را اسب سواری، تیراندازی، پرتاب نیزه و شنا در رودخانه‌های تند و سیلابی تشکیل می‌داده‌است. همچنین دو، شنا، شکار، توپ‌بازی، ماهیگیری، و قایقرانی ورزشهای مورد علاقه مردم روم جدید بوده‌است.

برای آب بندی استخر خود با ما تماس بگیرید ، ما از روش های گوناگونی برای آب بندی استخر استفاده می نماییم ، آب بندی استخر شنا با مواد نانو و مایع سفید رنگ آب بندی و چسب آب بندی را می توان برخی از روش های آب بندی استخر نام برد که ما از آنها استفاده می نماییم.

برگرفته از سایت ویکی پدیا